| Tip | full-size |
| Platformă | Windows , Hi-Fi , Dj |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | combinate (fir/bluetooth) |
| Microfon | da |
| Сablu detașabil | da |
| Husă\Case | da |
| Diametru difuzor | 50 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 5-40000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 5 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 40000 Hz |
| Conector | Bluetooth , mini-jack (3.5 mm) , jack (6.3 mm) |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 40 h:m |
| Interfața de încărcare | Micro USB |
| Culoare | negru |
| Greutate | 300 g |
| Producător | AKG |









