| Tip | universal |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 60 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 115 mm |
| Lungimea lamei | 55 mm |
| Lungimea mânerului | 60 mm |
| Grosimea lamei | 3.5 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 71 g |
| Producător | Black Fox |
| Cod EAN | 8053675919148 |









