Caracteristici generale
| Tip | universal |
| Material de mâner | micarta |
| Mâner de culoare | verde |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 152 mm |
| Lungimea lamei | 73 mm |
| Lungimea mânerului | 78 mm |
| Grosimea lamei | 2.7 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 73 g |
Alte informații
| Producător | CRKT |
| Cod EAN | 794023237603 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit CRKT Minimalist Nessmuk (2376) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.