Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | aluminiu ,
fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | galben/negru |
| Material de lamă | oțel |
| Lungimea cuțitului | 203 mm |
| Lungimea lamei | 82.5 mm |
| Lungimea mânerului | 120.5 mm |
| Grosimea lamei | 203 mm |
| Greutate | 180 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
Alte informații
| Producător | DeWalt |
| Cod EAN | 3253560103132 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit DeWalt DWHT0-10313 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.