Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | fibră de sticlă |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 202 mm |
| Lungimea lamei | 84 mm |
| Lungimea mânerului | 118 mm |
| Grosimea lamei | 3.1 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 104 g |
Alte informații
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371030 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Ruike P848-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.