| Tip | pentru vânătoare , pentru camping |
| Material de mâner | nailon |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | oțel |
| Duritatea oțelului | 58 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 225 mm |
| Lungimea lamei | 102 mm |
| Grosimea lamei | 4 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 151 g |
| Producător | Fox |
| Cod EAN | 8053675913917 |









