| Tip | pliant , turistic |
| Material de mâner | aluminiu |
| Mâner de culoare | argintiu |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell, 59 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 201 mm |
| Lungimea lamei | 87 mm |
| Lungimea mânerului | 114 mm |
| Grosimea lamei | 2.5 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 64 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
| Producător | Ruike |
| Cod EAN | 6942870371412 |









