Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1200 W |
| Presiunea maximă a aburilor | 3 bar |
| Capacitate rezervor | 200 ml |
| Timp de încălzire | 3 min |
| Accesorii | capac din microfibră pentru duza de mână ,
duza punctuala ,
duză de mână ,
duză puternică ,
perie mică rotundă |
| Lungime cablu | 4 m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 1.58 kg |
| Dimensiuni | 321x127x186 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4054278975818 |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Karcher SC 1 (1.516-400.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.