Caracteristici generale
| Sistem de prindere | SDS-plus |
| Turația în gol | 4600 min‾¹ |
| Frecvența bătăilor in gol | 5680 min‾¹ |
| Energia de impact | 2.6 J |
| Diametrul găurii în lemn | 30 mm |
| Diametrul găurii în oțel | 13 mm |
| Diametrul găurii în beton | 50 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Tip acumulator | Li-Ion |
| Tensiunea acumulatorului | 18 V |
| Capacitate acumulator | 4 Ah |
| Numărul de baterii incluse | 2 |
| Greutate | 2.88 kg |
| Altele | 2 baterii ,
încărcător ,
case |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | DeWalt |
Specificațiile și imaginile produsului Ciocan rotopercutor DeWalt DCH072L2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.