| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 26 " |
| Diagonală maximă | 52 " |
| Reglare | înclinare |
| Înclinare verticală | 14 ° |
| Distanța maximă față de perete | 25 mm |
| Standard VESA | 400x400 mm |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Culoare | negru |
| Producător | PureMounts |
| Cod EAN | 4251364706145 |









