| Tip | portable |
| Putere totală | 45 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 56 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic , cauciuc |
| Culoare | alb |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 28 ore |
| Interfețe | Bluetooth , USB Type-C |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Baterie | 4722 mAh |
| Dimensiuni | 228x98.5x94 mm |
| Greutate | 0.9 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 1200130019586 |









