| Tip | sistem audio |
| Putere totală | 160 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 35 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | MDF , plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator , rețea |
| Timpul de muncă | 45 ore |
| Interfețe | Bluetooth , USB , MIC , AUX , FM , TWS , 3.5 mm mini-jack |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Funcția de karaoke | da |
| Display | da |
| Baterie | 8000 mAh |
| Dimensiuni | 582x295x317 mm |
| Greutate | 9.6 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 11 kg |
| Producător | Sven |
| Cod EAN | 6438162022686 |









