Caracteristici generale
| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | hidrofor |
| Debit maxim | 2.1 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 37 m |
| Putere | 370 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 45 °C |
| Capacitate vas hidrofor | 24 litri |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Ebara |
Specificațiile și imaginile produsului Hidrofor Ebara PRA 0.50M 0.37kW (9m) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.