| Tip pompa | vibrând |
| Tip instalare | submersibilă |
| Debit maxim | 1080 l/h |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Putere maximă de aspirare | 60 m |
| Putere | 280 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Material carcasă | aluminiu |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 3.23 kg |
| Producător | Rotor |
| Cod EAN | 5940745005548, 6427494028008 |









