Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 2600 lumeni |
| Contrast | 2000:1 |
| Zoom optic | 1.6 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.65 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1.3 m |
| Distanta de proiectare maximă | 10 m |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 20 W |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 2 |
| RJ-45 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Dimensiuni | 254x247x247 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.1 kg |
| Producător | Hisense |
| Cod EAN | 6942351409481 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Hisense C2 Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.