| Tipul grătarului | press |
| Tipul suprafeței de prăjire | electric |
| Materialul suprafeței de lucru | oțel inoxidabil |
| Putere | 3500 W |
| Tensiune | 230 V |
| Numărul zonelor de încălzire | 2 |
| Temperatura maximă de încălzire | 310 С° |
| Termostat | da |
| Materialul corpului | oțel inoxidabil |
| Metoda de instalare | pe masa |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 300x560x440 mm |
| Greutate | 33 kg |
| Producător | Atalay |









