| Tip | aragaz pentru paste |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 6000 W |
| Controlul temperaturii | 50-110 °C |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 590x540x450 mm |
| Greutate | 17 kg |
| Țara producătorului | China |
| Specificații suplimentare | 6 coșuri pentru fabricarea berii 1,8 l fiecare , umplere manuală a apei |
| Producător | Hurakan |









