| Tip | cuptor pentru pizza |
| Tip cuptor | electric |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 4.2 kW |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Capacitate (pizza) | 1 |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 100-450 °С |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 140x610х610 |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 460x890х845 mm |
| Greutate | 48 kg |
| Țara producătorului | China |
| Producător | Hurakan |
| Cod EAN | 2700000303733 |









