| Tip | cuptor pentru pizza |
| Tip cuptor | electric |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 4.8 kW |
| Numărul de niveluri | 1 |
| Capacitate (pizza) | 4 |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 50-450 °С |
| Iluminat interior | da |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 130x700х700 |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil , negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 545x1030x1030 mm |
| Greutate | 65 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000315330 |









