| Tip | combi steamer |
| Tip cuptor | electric |
| Control | electronic |
| Puterea generală | 28.5 kW |
| Numărul de programe | 40 |
| Numărul de niveluri | 20 |
| Distanța dintre niveluri | 70 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 600х400 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 0-260 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Start intarziat | da |
| Timer | 120 min. |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1887x1003x1050 mm |
| Greutate | 250 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000318584 |









