| Tip | combi steamer |
| Tip cuptor | electric |
| Control | sensor |
| Puterea generală | 10.8 kW |
| Numărul de programe | 150 |
| Numărul de niveluri | 7 |
| Distanța dintre niveluri | 70 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 530x325 mm, 500x300 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 0-260 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 923x790x942 mm |
| Greutate | 107 kg |
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000259450 |









