| Tip | combi steamer |
| Tip cuptor | electric |
| Control | electronic |
| Puterea generală | 5.4 kW |
| Numărul de programe | 99 |
| Numărul de niveluri | 5 |
| Distanța dintre niveluri | 70 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 354х325 mm |
| Regimul de temperatură | 0-260 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Timer | 120 min. |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 630x700x715 mm |
| Greutate | 55 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000318423 |









