| Tip | cu convecție |
| Tip cuptor | electric |
| Control | mecanic |
| Puterea generală | 6.7 kW |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Distanța dintre niveluri | 80 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 600x400 mm |
| Regimul de temperatură | 30-285 °С |
| Iluminat interior | da |
| Timer | 120 min. |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 580x800x700 mm |
| Greutate | 53 kg |
| Țara producătorului | Italia |
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000318379 |









