Caracteristici generale
| Tip | cu convecție |
| Tip cuptor | electric |
| Control | electromecanică |
| Puterea generală | 3.2 kW |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Distanța dintre niveluri | 75 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 450x340 mm |
| Regimul de temperatură | 30-285 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Inversare ventilator | nu |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 530x560x590 mm |
| Greutate | 31 kg |
| Țara producătorului | Italia |
Alte informații
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000303726 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Apach AD44MH Eco sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.