Caracteristici generale
| Tip | cu convecție |
| Control | electronic |
| Puterea generală | 3.2 kW |
| Numărul de programe | 99 |
| Numărul de niveluri | 4 |
| Distanța dintre niveluri | 80 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 740х370 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 0-260 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Timer | 120 min. |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil ,
negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 600х660х580 mm |
| Greutate | 36 kg |
| Țara producătorului | Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Apach AD44D sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.