Caracteristici generale
| Tip | combi steamer |
| Control | electronic |
| Puterea generală | 10.5 kW |
| Numărul de programe | 120 |
| Numărul de niveluri | 7 |
| Distanța dintre niveluri | 70 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 530х325 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 30-260 °С |
| Niveluri de umidificare cu abur | 10 |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Iluminat interior | da |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil ,
negru |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 935х840х875 mm |
| Greutate | 117 kg |
| Țara producătorului | Italia |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Apach AP7QT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.