Caracteristici generale
| Tip | combi steamer |
| Control | sensor |
| Puterea generală | 15.7 kW |
| Numărul de programe | 40 |
| Numărul de niveluri | 10 |
| Distanța dintre niveluri | 80 mm |
| Dimensiunile tăvii compatibile | 600х400 mm |
| Termostat | da |
| Regimul de temperatură | 0-270 °С |
| Tipul de umidificare cu abur | injector |
| Inversare ventilator | da |
| Material | oțel inoxidabil |
| Culoare | oțel inoxidabil |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1220x935x840 mm |
| Greutate | 151 kg |
| Țara producătorului | Italia |
Alte informații
| Producător | Apach |
| Cod EAN | 2700000263860 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor profesional Apach AP10QT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.