| Tipul grătarului | pentru hot dog |
| Tipul suprafeței de prăjire | electric |
| Materialul suprafeței de lucru | oțel inoxidabil |
| Putere | 900 W |
| Tensiune | 220 V |
| Numărul de suprafețe de prăjire | 1 |
| Numărul de role | 9 |
| Temperatura maximă de încălzire | 200 С° |
| Tava de colectare a uleiului | da |
| Termostat | da |
| Materialul corpului | oțel inoxidabil |
| Metoda de instalare | pe masa |
| Dimensiuni interioare (ÎxLxA) | 175x553x402 mm |
| Greutate | 11 kg |
| Producător | Linkrich |
| Cod EAN | 2700000314500 |









