Caracteristici generale
| Tensiunea | 220 V |
| Puterea | 200 W |
| Numărul de containere | 1 |
| Volumul 1 container | 20 l |
| Material carcasă | oțel inoxidabil |
| Material containere | policarbonat |
| Dimensiuni (LxAxI) | 18.5x52.5x66.5 cm |
| Greutate | 31 kg |
Alte informații
| Producător | Samixir |
| Cod EAN | 2700000310090 |
Specificațiile și imaginile produsului Racitoare pentru suc Samixir 20.SY sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.