| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 1600 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Distanta centrala | 245 mm |
| Zona încălzită | 17 m² |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.25 mm |
| Сapacitate apă | 5.2 l |
| Putere | 2346 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 25.7 kg |
| Producător | Kalde |









