| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 700 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Zona încălzită | 8 m² |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.15 mm |
| Сapacitate apă | 2.2 l |
| Putere | 1026 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 11.2 kg |
| Producător | Kalde |









