Caracteristici generale
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou
?
| tip 22 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 400 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Distanta centrala | 245 mm |
| Zona încălzită | 4 m² |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.25 mm |
| Сapacitate apă | 1.3 l |
| Putere | 587 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 6.4 kg |
Alte informații
| Producător | Kalde |
| Cod EAN | 2009885021016 |
Specificațiile și imaginile produsului Radiator Kalde TIP 22 300/400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.