| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Înălțime | 300 mm |
| Lungime | 500 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Zona încălzită | 5 m² |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.15 mm |
| Сapacitate apă | 1.6 l |
| Putere | 733 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 8 kg |
| Producător | Kalde |









