| Tip | Trepied |
| Destinatie | pentru aparate de iluminare |
| Înălţime maximă | 300 cm |
| Înălţime minimă | 129 cm |
| Lungime pliat | 114 cm |
| Numărul de picioare | 3 |
| Diametru picioare | 33 mm |
| Culoare | negru |
| Material | aluminiu |
| Greutate | 1.68 kg |
| Producător | Bresser |
| Cod EAN | 4007922030289 |









