| Putere | 850 W |
| Capacitate | 2 felii |
| Autocentrare felii de paine | da |
| Încălzire | da |
| Decongelare | da |
| Display | da |
| Tip control | electronic |
| Control variabil al crustei | 7 moduri |
| Funcţie de anulare | da |
| Material carcasă | plastic |
| Tavă de firimituri detaşabilă | da |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 28.7х17.8x18.7 cm |
| Greutate | 1.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3045387244996 |









