Caracteristici generale
| Serie | Toygar |
| Lăţime | 465 mm |
| Adâncime | 65 mm |
| Înălţime | 50 mm |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Temperatura de culoare | 4200 K |
| Factor de protecţie | IP45 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Culoare plafon | crom ,
alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985540764 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Horoz Toygar-12 (040013001201) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.