Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Putere | 2000 W |
| Capacitate rezervor de apă | 2000 ml |
| Reglarea aburului | 3 setări |
| Jet de abur continuu | 40 g/min |
| Timp de încălzire | 60 s |
| Lungime cablu de abur | 1.3 m |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Tijă reglabilă | da |
| Oprire automata | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 5.7 kg |
| Dimensiuni | 172x32x31 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 7.9 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720389019371 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Philips STE3170/80 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.