Caracteristici generale
| Putere | 10 W |
| Numar piepteni | 4 |
| Lungimea maximă | 13 mm |
| Lăţimea cuţitului | 40 mm |
| Alimentare | priza |
| Culoare | oțel |
| Greutate | 620 g |
| Lungimea cablului | 2.4 m |
| Set | Husă de protecție pentru cuțit ,
4 accesorii (3 mm), (6 mm), (10 mm), (13 mm) ,
pieptene ,
ulei ,
perie de curățare |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wahl |
| Cod EAN | 4015110003915 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Wahl Chrome Super Taper (08463-316) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.