| Capacitate | 7.2 l |
| Diametru | 28 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Tip de acoperire interioară | ceramică |
| Material de capac | aluminiu |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 2.7 kg |
| Înălțimea | 13 cm |
| Poate fi spălat în mașina de spălat vase | da |
| Poate fi utilizat în cuptoare | da |
| Producător | BergHOFF |









