Caracteristici generale
| Socket | AM2 ,
AM3 ,
FM1 ,
FM2 ,
AM4 ,
LGA 1150 ,
LGA 1366 ,
LGA 2066 ,
LGA 1200 ,
LGA 1155 ,
LGA 1156 ,
LGA 2011 ,
LGA 2011 v3 ,
LGA 1151 ,
LGA 1151 v2 |
| Număr de conducte de răcire | 6 |
| Numărul de ventilatoare | 1 |
| Dimensiuni ventilatorului | 135x135 mm |
| Viteza maxima ventilatorului | 1400 rpm |
| TDP maxim | 200 W |
| Nivel de zgomot | 21 dB |
| Tip de conector | 4 pin |
| Speed controller | Auto (PWM) |
| Dimensiuni de cooler | 96x136x159 mm |
| Greutate | 920 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Be quiet! |
| Cod EAN | 4260052186251 |
Specificațiile și imaginile produsului Cooler Procesor Be quiet! Dark Rock 4 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.