Caracteristici generale
| Tip | Euro |
| Material carcasă | plastic |
| Numărul de doze | 1 |
| Voltaj | 220 V |
| Curent | 16 A |
| Grad de protecție | IP20 |
| Controlul prin smartphone | da |
| Control vocal | da |
| Asistent vocal | Google Home ,
Amazon Alexa |
| Temperatura de lucru | 10-50 °C |
| Suport OS | Android ,
iOS |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 86х86х47.7 mm |
Alte informații
| Producător | Aqara |
| Cod EAN | 6975833351299 |
Specificațiile și imaginile produsului Priză smart Aqara Wall Outlet H2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.