Caracteristici generale
| Puterea motorului | 2000 W |
| Capacitatea bateriei | 20 Ah |
| Autonomie de parcurs | 20-40 km |
| Timp de încărcare | 6-8 h |
| Diametrul roților | 12 " |
| Frână din față | pe disc |
| Frână din spate | pe disc |
| Încărcătură maximă | 200 kg |
| Fară frontală | da |
| Amortizare | da |
| Picior de sprijin | da |
| Oglinzi | da |
| Alarmă | da |
| Culoare | negru |
| Greutate | 65 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Scooter electric Citycoco TX-10-3 Urban Cruiser Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.