Vesta cu greutăți HMS KOR20 20kg- este un echipament sportiv folosit pentru creșterea intensității antrenamentelor. Este potrivită pentru exerciții de forță, alergare, mers și antrenamente funcționale.
Are inserții reglabile umplute cu nisip metalic, care distribuie uniform greutatea pe corp. Astfel, reduce presiunea pe spate și umeri în timpul exercițiilor.Materialul este rezistent și moale, cu elemente din neopren, oferind confort și stabilitate în mișcare.
Dispune de curele reglabile, fiind potrivită pentru diferite tipuri de conformație. Are și un buzunar mic pentru obiecte personale, cum ar fi telefonul sau cheile. Greutatea este potrivită pentru nivel intermediar și avansat de antrenament
| Tip | vestă |
| Aplicare | pentru toroace |
| Numărul | 1 |
| Greutate totală | 20 kg |
| Greutate reglabilă | da |
| Interval de reglare a greutății | 0-20 kg |
| Numărul caramide | 6 |
| Greutate 1 caramida | 1.13 kg |
| Material | neopren |
| Prindere | cataramă |
| Umplutură | fier |
| Lungime | 450 mm |
| Lăţime | 400 mm |
| Culoare | negru |
| Altele | Circumferința maximă a toracelui: 144 cm |
| Producător | HMS |
| Cod EAN | 5907695547337 |









