Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 32 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 340 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 1.9 m |
| Culoare | negru ,
portoacaliu |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.49 kg |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 674012404141 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Ardesto IR-C2233-GR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.