Caracteristici generale
| Putere | 2800 W |
| Materialul tălpii | aluminiu |
| Jet de abur continuu | 50 g/min |
| Jet de abur | 230 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 330 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Libertate a firului la 360 de grade | da |
| Lungime cablu | 2.5 m |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 300x150x130 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Braun |
| Cod EAN | 8021098270511 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Braun SI9188EBK sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.