Caracteristici generale
| Putere | 2400 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur continuu | 16 g/min |
| Jet de abur | 70 g/min |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 330 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 161x125x301 mm |
| Greutate | 1.28 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |
| Cod EAN | 5949088511914 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Heinner XI-6060-GR sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.