Caracteristici generale
| Putere | 2200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Rezervor de apa | 220 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 285x118x150 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.13 kg |
| Producător | Maestro |
| Cod EAN | 4820096551455, 4897144674541 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Maestro MR-306C sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.