Caracteristici generale
| Putere | 3000 W |
| Materialul tălpii | cermet |
| Talpă fierului de calcat | SteamGlide Elite |
| Jet de abur continuu | 55 g/min |
| Jet de abur | 250 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 300 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Sistem anticalcar | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | violet |
| Dimensiuni | 137x129x320 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.9 kg |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8720389016158 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Philips DST7061/30 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.