Caracteristici generale
| Putere | 2500 W |
| Materialul tălpii | cermet |
| Talpă fierului de calcat | Durilium Airglide |
| Jet de abur continuu | 45 g/min |
| Jet de abur | 220 g/min |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Rezervor de apa | 270 ml |
| Functie de auto-curatare | da |
| Oprire automată | da |
| Lungime cablu | 2 m |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 300х135х150 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 1.65 kg |
| Producător | Tefal |
| Cod EAN | 3121040080764 |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat Tefal FV5736E0 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.