Caracteristici generale
| Putere | 1200 W |
| Materialul tălpii | ceramica |
| Jet de abur vertical | da |
| Pulverizator | da |
| Sistem antipicurare | da |
| Lungime cablu | 1 m |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 260x130x110 mm |
| Greutate | 0.54 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | RAF |
Specificațiile și imaginile produsului Fier de călcat RAF R.1808 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.